OPWILL حضور در FUTURECOM 2013
- Nov 19, 2013 -

نمایشگاه بین المللی الکترونیک بین المللی FUTURECOM 2013 در تاریخ 21 و 24 اکتبر در ریودوژانیرو برگزار شد. FUTURECOM به عنوان بزرگترین و تاثیرگذارترین فناوری ارتباطات در آمریکای لاتین و نمایش اطلاعات شبکه، FUTURECOM به عنوان شاخصی از صنعت ارتباطات تبدیل شده است. در این نمایشگاه، بسیاری از موسسات الکترونیک بین المللی شناخته شده در آنجا برای نشان دادن محصولات خود و بحث در مورد همکاری گرد آمدند. OPWILL به عنوان شرکت پیشرو در صنعت ابزار تست ارتباطات در چین، نمایشگاه با محصولات جدید ظاهر شد.

محصولات OPWILL شامل تستر 10G OTN / SDH / MSTP در میدان انتقال، تستر اترنت دستی Gigabit در میدان Datacom، تحقیق دستی OTDR و فیبر کابل در زمینه فیبر نوری است. به طور خاص برای مهندسین و تکنسین های مخابراتی، OPWILL یک ابزار کابلی فیبر نوری با دقت بالا را که برای شناسایی کابل فیبر نوری دقیق استفاده می شود، سفارشی کرد. آزمایشکنندگان به آرامی با استفاده از کابل فیبر نوری در یک طرف و از طریق صوتی و تصویری به انتهای دیگر کابل نوری، گیرنده می تواند به راحتی کابل فیبر نوری را پیدا کند. ما همچنین ماژول آزمون OTDR را در این تستر کابل فیبر نوری پیکربندی کردیم. در همان زمان جستجوی فیبر، ما همچنین می توانیم عیب یابی را انجام دهیم. تست کننده فیبر نوری با درجه یکپارچه سازی بالا می تواند تمام نیازهای تست در ساخت کابل نوری را برآورده کند و این بهترین تست برای نگهداری کابل نوری است.

در طول نمایشگاه، بسیاری از مشتریان بین المللی برای بازدید از غرفه ما آمدند. پس از تماشای تظاهرات محصول، مشتریان علاقه شدیدی به محصولات ما داشتند و با تکنسین های ما در مورد راه حل های تست و مشکلات فنی بحث کردند. مشتریان به شدت از عملکرد محصولات و دانش حرفه ای تکنسین های ما صحبت کردند و قصد همکاری را ابراز کردند.

از طریق تبلیغ نمایشگاه، آگاهی و رقابت محصولات آزمایشی OPWILL بهبود می یابد و به تدریج در بازار بین المللی پایه ریزی می شود. OPWILL به طور مداوم عملکرد محصول را بهبود می بخشد، تحقیقات فن آوری را تقویت می کند و مشکلات را حل خواهد کرد و سپس در زمان حل آن. OPWILL به مشتریان با کیفیت خوب و خدمات عالی پرداخت می کند.