OPWILL در CIOE 2014
- Dec 17, 2014 -

OPWILL در نمایشگاه بین المللی اپتیوالکترونیک چین (CIOE) در شنژن در 2 تا 5 سپتامبر 2014 با بسیاری از محصولات خود از جمله IP RAN / PTN مجموعه تست جامع، آنالایزر فیبر، OTDR / PON OTDR، 10G OTN / SDH / MSTP Analyzer حضور داشت. گیگابیت و تست 10 گیگابیت اترنت و شش مجموعه آزمایشی که اخیرا راه اندازی شده اند.


شش محصول جدید به طور گسترده ای دیده می شود، مانند هوشمند OTDR، فیبر فیوژن Splicer، FTTA آنالایزر، آنالایزر طیف RF، آنالایزر کابلی و آنتن، آنالایزر 4G همگام سازی. OTDR هوشمند یک محصول جمع و جور است که توسط بلوتوث و رابط USB کنترل می شود و اغلب با اکثر دستگاه های هوشمند ویندوز 8، IOS و Android همکاری می کند. FTTA Analyzer فراهم می کند راه حل باز، فعال سازی، و تشخیص خطا برای RRH، DAS، سلول کوچک و C-RAN، که توسط ایستگاه های پایه 3G / 4G FTTA مستقر است. با یک منطقه پوشش فرکانس از 0KHz ~ 3GHz، Spectrum Analyzer آزمون هایی را برای تحلیل طیفی، سوء تعادلی و شبکه های بی سیم مانند 2G / 3G / 4G و WiFi فراهم می کند. با فرکانس 25MHz ~ 4GHz. آنالیز کابل و آنتن آزمون هایی را برای خسارات برگشتی، از دست دادن خط فیدر، VSWR، محل خطا با از دست دادن بازگشت خطای VSWR و ایستگاه های پایه بی سیم مختلف شامل نصب، اشکال زدایی و نگهداری 2G، 3G و 4G فراهم می کند.


در این نمایشگاه، تعداد زیادی از مشتریان خارجی با محصولات ما مشورت کردند. پس از پیاده سازی ارتباطات جامع، بسیاری از مشتریان در مورد OTDR و Fiber Fusion Splicer، یک مشتری استرالیایی که OTDR را در سایت خریداری کرد، بسیار جالب بود. OPWILL پس از دستیابی به میزان زیادی در تجارت خارجی، تلاش خود را برای تبدیل شدن به تامین کننده سطح بالای ابزار تست ارتباطات در چین ادامه خواهد داد.