OPWILL در نمایشگاه ECOC 2012 برگزار می شود
- Sep 21, 2012 -

OPWILL انتقال داده، داده ها و تست های نوری را در 38 نمایشگاه مخابرات اروپا در آمستردام در 16-19 سپتامبر نشان می دهد و در سراسر جهان مانند جمهوری چک، لهستان، ایتالیا، اسرائیل، صربستان، بلاروس، استرالیا، آفریقای جنوبی، لهستان، بلژیک، برزیل ، نروژ، ایرلند، بلغارستان، اروگوئه، ترکیه و غیره.

در نمایشگاه ECOC، OPWILL تمامی محصولات سری را شامل می شود شامل تستر اترنت 10 گیگابایت دستی، OTDR دستی، چند تابع دستی چند منظوره و تستر دستی اپتیکال EVOA.

در این نمایشگاه، OTDR جدید پشتیبانی از تابع تجزیه و تحلیل توپولوژی هوشمند نوری (IOTA) و ابزار تست شبکه هوشمند (iNET) پشتیبانی می کند. IOTA پهنای پالس های مختلف را از طریق هوشمند ترکیب می کند، ضریب از دست دادن و انعکاس فیبر فیبر فیبر نوری فیبر نوری و کابل نوری ستون فقرات را می گیرد، IOTA می تواند به طور خودکار توپولوژی شبکۀ شبکه را قضاوت کند. تابع iNET ادغام Ping، Traceroute، FTP، HTTP و ضبط و غیره است. روش های آزمون Ethernet و قضاوت هوشمندانه این گسل از لینک فیبر نوری یا لینک داده است. این دو عملکرد باعث افزایش کارایی تست در نصب و نگهداری و کاهش تست و هزینه های عملیاتی FTTH می شوند.