OPWILL برنده مناقصه از شرکت مخابرات چین
- Dec 12, 2013 -

چین مخابرات 2013 و ابزار متمرکز خرید پروژه به تازگی منتشر شده است پس از سال تست فنی سخت، OPWILL با موفقیت برای "PON OTDR"، "عادی OTDR کوتاه مسافت مدل پایه" و "عادی OTDR - طولانی برنده مناقصه مدل پایه با عملکرد محصول عالی از راه دور"و سهم عمده ای را دریافت کنید. تا کنون OPWILL تست ارتباطات محصول تامین کنندگان هسته ای از سه اپراتور مخابراتی بزرگ در چین تبدیل شده است.

به عنوان کاربر تقاضا در حال رشد برای کسب و کار پهنای باند بالا و مقیاس شبکه فیبر نوری در حال رشد، OTDR ابزار تست ضروری برای فیبر نوری لینک نصب تست و تعمیر و نگهداری روزانه و عیب یابی تبدیل شده است. محصولات OPWILL OTDR می تواند فیبر جامع تست قابلیت ها و داده ها از آزمون دقیق تر را فراهم، و متخصص شبکه به کمک به راحتی پیاده سازی باز، عملیات و نگهداری از شبکه فیبر نوری. را پوشش می دهد تمام برنامه های فیبر نوری از مرد FTTx و شبکه دسترسی و شبکه آن می تواند به داخل آزمایشگاه و یا محیط زیست در فضای باز صحنه اعمال می شود و بهترین ابزار برای اپراتورهای شبکه های نوری ساخت مرحله اعتبار سنجی یا شبکه تست عملیات عیب یابی مرحله.

از آنجا که OPWILL در سال 2007 تاسیس شد، از آن سعی شده به شکل با نام تجاری خود، نوآوری های تکنولوژیک تولید سخت, ساخت محصولات بهبود و با موفقیت شکل دادن به شهرت بسیار عالی محصول نگه داشتن است. با OPWILL با موفقیت برنده مناقصه پروژه مخابراتی چین OPWILL به تدریج تبدیل به یک شرکت پیشرو در ارتباطات داخلی دستگاه تست و همواره باز کردن بازار های خارج از کشور، توسعه نام تجاری قوی در چین.

برنده نامزد انتشار لینک چین مخابرات 2013 و ابزار متمرکز خرید پروژه:http://219.142.42.17:8010/ESCM/bidresults/showBidResultsDetail.do?id=381